85 6871587 Centrum Kreatywności dla Dzieci Białystok

Półkolonie LETNIE 2017

Rozpoczynamy nabór dzieci na Letnie PÓŁKOLONIE z klockami LEGO® – Nie możemy się doczekać wakacji oraz momentu gdy dzieci w wieku 5-8 i 9-12 lat zawitają ponownie do naszego Centrum Kreatywności B4K.   MINIOStwory, BAT LEAGUE i MOVIE MAKING oraz Komiks Kreator to tematy przewodnie naszych kampów jak również zajęcia plastyczne a może pojawi się coś nowego i w tym roku?

Sprawdź ofertę...

Centrum B4K Białystok

Cześć!
Jesteś na stronie Bricks 4 Kidz Białystok.

Nasze Centrum to wyjątkowe miejsce w Białymstoku przeznaczone dla dzieci w wieku 2-14 lat oferujące usługi edukacyjne i rozrywkowe na najwyższym poziomie.

Sprawdź ofertę...

Urodziny

Świętuj urodziny dziecka i buduj pozytywne wspomnienia

z unikalnego przyjęcia urodzinowego w Bricks 4 Kidz®.

Gwarancja pełnej satysfakcji od przedszkolaków do wczesnych nastolatków.

Sprawdź ofertę...

klockownia

KLOCKOWNIA (3-6 lat)

Klockownia (Free Play) Świat klocków dużych i małych. To miejsce w którym przy użyciu klocków dużych i małych dzieci tworzą przestrzenne konstrukcje według własnych koncepcji i założeń twórczych. Ta forma aktywności dzieci umacnia współpracę malusińskich w grupie oraz kreuje małych konstruktorów i wzmacnia ich kreatywność.
Sprawdź ofertę...

lego szachy

Dlaczego warto uczyć dzieci gry w szachy ?

Nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka – kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną, zwiększa aktywność umysłową, rozbudza twórcze zdolności.

Sprawdź ofertę...

Lekcje Języka Angielskiego

English 4 Kidz to nasza propozycja nauki JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla dzieci i młodzieży.

Trwa nabór do grup językowych.

Startujemy od 1 marca 2017

Sprawdź ofertę...

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne Bricks 4 Kidz® bazując na uniwersalnej popularności klocków LEGO® dostarczają najwyższej jakości zabawę edukacyjną. Każde zajęcia to zabawa, ale wzbogacająca naukowe doświadczenia dziecka, z wykorzystaniem klocków kochanych przez pokolenia dzieci na całym świecie.

Sprawdź ofertę...

Warsztaty w szkołach

W Bricks 4 Kidz® wykorzystujemy klocki LEGO®, które dzieci uwielbiają.

Zapewnia to praktyczne połączenie zabawy z nauką realizujące interdyscyplinarne cele programowe zawarte w podstawie programowej dla dzieci szkół podstawowych. Stawiamy na kreatywne, dynamiczne i przyjazne podejście do nauki.

Sprawdź ofertę...

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

BRICKS 4 KIDZ Białystok

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy, bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.

Nasze programy dla dzieci oparte są o budowę prostych i zaawansowanych, ale zawsze ekscytujących modeli z klocków stworzonych przez doświadczonych inżynierów i architektów. Nasze specjalne zestawy klocków, przemyślane tematycznie modele kreują nie tylko doskonałą bazę do zabawy, ale stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci.  Jesteśmy przekonani, że dzieci uczą się najefektywniej poprzez aktywności, które angażują ich ciekawość i kreatywność. Staramy się, aby świat programów Bricks 4 Kidz właśnie taki był.

Oferujemy programy dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Nasze programy dostarczają bezpieczną i przyjemną naukę w przyjaznym środowisku. Zawsze mile widziana jest inicjatywa, dajemy możliwość wyrażania siebie.

Budowa modeli generuje szereg zadań do rozwiązania, pomaga dzieciom zrozumieć jak i dlaczego coś działa. A wszystko to w formie zabawy, współpracy, bez konieczności rywalizacji.

NASZE CELE

  • wprowadzenie do zasad inżynierii i architektury
  • odkrywanie matematycznych i naukowych zależności
  • ogólny wzrost wiedzy poprzez dyskusje związane z budową konkretnych modeli
  • rozwój takich zachowań społecznych i emocjonalnych jak: cierpliwość, praca w zespole, wzajemna komunikacja w trakcie realizacji zadań
  • wzmocnienie samooceny poprzez rozwiązywanie problemów i realizację zadań
  • wykorzystywanie wielu sposobów uczenia się wykorzystując zaangażowanie wizualne, kinestetyczne oraz słuchowe
  • nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca zajęć oraz podążaniem za instrukcjami prowadzącego zajęcia
  • pobudzać i wzmacniać ciekawość otaczającego świata

google-maps-logoBRICKS KIDZ Białystok  ul. Kręta 215-345 Białystok tel. 690 338 383
e-mail: bialystok@bricks4kidz.com
 

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®