Przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Proponujemy oryginalny, kreatywny i niezapomniany pomysł na przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Korzystamy z obszernej bazy interesujących tematów oraz posiadamy szeroki wybór modeli LEGO® do budowania. Te uwielbiane przez dzieci i młodzież (a także przez dorosłych) klocki pozwalają rozwijać kreatywność i doskonale się bawić, jednocześnie zdobywając wiedzę o otaczającym nas świecie. Doskonale sprawdzą się zatem jako główna atrakcja na urodziny dla dzieci.
Podczas przyjęcia młodzi uczestnicy pozostają pod opieką naszych prowadzących, którymi są osoby zaangażowane, wykwalifikowane i lubiące dzieci. Potrafią oni w niezwykły sposób zachęcić je do wspólnej zabawy oraz „wyczarować” dodatkowe aktywności i niespodzianki. Każdy z zaproszonych Gości opuści nasze Centrum Kreatywności z drobnym upominkiem, a dziecko obchodzące urodziny otrzyma okolicznościowy prezent od Bricks 4 Kidz®.

Proponujemy możliwość organizacji tematycznych urodzin dla dzieci, na przykład z wykorzystaniem takich motywów, jak: ANGRY BIRDIES, BRICKS4GIRLZ, JURASSIC LAND, MINIOStwory [Minionki], OLIMPIADA, MINECRAFT, GALAXY [Star Wars]

Zapewniamy oryginalny wystrój sali oraz ciekawe i specjalnie zaaranżowane gry i zabawy. Proponujemy modele LEGO® optymalnie dobrane do wieku uczestników, ich możliwości oraz zainteresowań, a także do wybranej tematyki przyjęcia.

Czas trwania przyjęcia: 120 minut

Ważne dla rodziców: Planując urodziny dla dzieci warto zwrócić uwagę na fakt, że im bardziej jednorodna wiekowo jest grupa zaproszonych Gości, tym bardziej impreza jest udana. W przypadku, gdy w przyjęciu uczestniczą dzieci w różnym wieku pojawia się konieczność dzielenia ich na podgrupy. W takiej sytuacji organizujemy dodatkową opiekę, co wiąże się z kolei z dodatkowymi kosztami.

Nasze Centrum Kreatywności znajdziecie Państwo już w niemal 20 punktach na terenie całej Polski. Zapraszamy między innymi w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Trójmieście czy Wrocławiu.

Szybki zwrot z franczyzy dzięki
dynamicznemu rozwojowi sieci

Dowiedz się jak zostać właścicielem

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. POLITYKA PRYWATNOŚCI | BRICKS 4 KIDZ POLAND

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.

Bricks 4 Kidz Polska
ul. Drużbickiego 9, 61-693 Poznań, woj. wielkopolskie, telefon: 613 070 444
Pozostałe