Centrum Kreatywności

To już ostatnia prosta na drodze do wielkiego otwarcia Dziecięcego Centrum Kreatywności w CH Serenada w Krakowie!

Pracujemy nad naszą ofertą, która wkrótce pojawi się na tej stronie.

Wszystkie aktualności znajdziecie Państwo na naszym profilu na Facebooku – Bricks 4 Kidz – Krakow, Poland.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 507 791 772 lub mailowego krakow@bricks4kidz.com

Dowiedz się więcej...

Półkolonie (kampy)

 

Półkolonie Bricks 4 Kidz® to wyjątkowo przyjemny i edukacyjny sposób na spędzenie czasu wolnego od szkoły!

Dowiedz się więcej...

Warsztaty w szkołach

 

W Bricks 4 Kidz® wykorzystujemy klocki LEGO®, które dzieci uwielbiają. Zapewnia to praktyczne połączenie zabawy z nauką realizujące interdyscyplinarne cele programowe zawarte w podstawie programowej dla dzieci szkół podstawowych. Stawiamy na kreatywne, dynamiczne i przyjazne podejście do nauki.

Dowiedz się więcej...

Urodziny

 

Świętuj urodziny dziecka i buduj pozytywne wspomnienia z unikalnego przyjęcia urodzinowego w Bricks 4 Kidz®. Gwarancja pełnej satysfakcji od przedszkolaków do wczesnych nastolatków.

Sprawdź szczegóły...

Zajęcia pozalekcyjne

 

Zajęcia pozalekcyjne Bricks 4 Kidz® bazując na uniwersalnej popularności klocków LEGO® dostarczają najwyższej jakości zabawę edukacyjną. Każde zajęcia to zabawa, ale wzbogacająca naukowe doświadczenia dziecka, z wykorzystaniem klocków kochanych przez pokolenia dzieci na całym świecie.

Dowiedz się więcej...

Robotyka

Doświadcz naszych ekscytujących zajęć ‚ROBOTYKA dla JUNIORA’ i bardziej zaawansowanego ‚MŁODEGO ROBOTYKA’! Nic tak nie motywuje dzieci jak budowanie modelu i wprawienie go w ruch za pomocą prostego oprogramowania LEGO® WeDo®. Jeżeli chcesz rozwinąć umiejętności dziecka wybierz bardziej zaawansowany poziom i zapisz na zajęcia gdzie budujemy bardziej wymagające modele za pomocą zestawów LEGO® Mindstorms® EV3!

Dowiedz się więcej...

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

BRICKS 4 KIDZ Kraków

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy, bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®. Nasze programy dla dzieci oparte są o budowę prostych i zaawansowanych, ale zawsze ekscytujących modeli z klocków stworzonych przez doświadczonych inżynierów i architektów. Nasze specjalne zestawy klocków, przemyślane tematycznie modele kreują nie tylko doskonałą bazę do zabawy, ale stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci.  Jesteśmy przekonani, że dzieci uczą się najefektywniej poprzez aktywności, które angażują ich ciekawość i kreatywność. Staramy się, aby świat programów Bricks 4 Kidz właśnie taki był.

Oferujemy programy dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Nasze programy dostarczają bezpieczną i przyjemną naukę w przyjaznym środowisku. Zawsze mile widziana jest inicjatywa, dajemy możliwość wyrażania siebie.  Budowa modeli generuje szereg zadań do rozwiązania, pomaga dzieciom zrozumieć jak i dlaczego coś działa. A wszystko to w formie zabawy, współpracy, bez konieczności rywalizacji.

NASZE CELE

  • wprowadzenie do zasad inżynierii i architektury
  • odkrywanie matematycznych i naukowych zależności
  • ogólny wzrost wiedzy poprzez dyskusje związane z budową konkretnych modeli
  • rozwój takich zachowań społecznych i emocjonalnych jak: cierpliwość, praca w zespole, wzajemna komunikacja w trakcie realizacji zadań
  • wzmocnienie samooceny poprzez rozwiązywanie problemów i realizację zadań
  • wykorzystywanie wielu sposobów uczenia się wykorzystując zaangażowanie wizualne, kinestetyczne oraz słuchowe
  • nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca zajęć oraz podążaniem za instrukcjami prowadzącego zajęcia
  • pobudzać i wzmacniać ciekawość otaczającego świata

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. POLITYKA PRYWATNOŚCI | BRICKS 4 KIDZ POLAND

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.