Urodziny

 

WYSTRZAŁOWA WIOSENNO – URODZINOWA PROMOCJA W BRICKS4KIDZ® !
Zarezerwuj urodzinki 🎉🎈🎂🎁 w terminie do 30 kwietnia 2018 (z terminem realizacji do końca czerwca 2018 r.) w ulubionym temacie jubilata [MINECRAFT, STAR WARS, NINJA, BATMAN, MINIONKI, FROZEN, i wiele innych] a otrzymasz szampan dziecięcy 🍾 oraz malowanie buziek 🎨 gratis

Zobacz więcej...

Półkolonie

Edukacyjne PÓŁKOLONIE z klockami LEGO® – Już nie możemy się doczekać momentu kiedy dzieci 5-8 i 9-12 lat ponownie zawitają do naszego Centrum Kreatywności B4K. Tym razem NINJAGO, TRANSFORMERS, BRICKS CITY ENGINEERS, JURASSIC PARK, BAT LEAGUE oraz MOVIE MAKING [ Minecraft / Galaxy/ Heroes] i pierwszy raz w Radomiu Komiks Kreator – to tematy przewodnie naszych kampów.

Więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

 

Zajęcia pozalekcyjne Bricks 4 Kidz® bazując na uniwersalnej popularności klocków LEGO® dostarczają najwyższej jakości zabawę edukacyjną. Każde zajęcia to zabawa, ale wzbogacająca naukowe doświadczenia dziecka, z wykorzystaniem klocków kochanych przez pokolenia dzieci na całym świecie.

Dowiedz się więcej...

Warsztaty w szkołach

 

W Bricks 4 Kidz® wykorzystujemy klocki LEGO®, które dzieci uwielbiają. Zapewnia to praktyczne połączenie zabawy z nauką realizujące interdyscyplinarne cele programowe zawarte w podstawie programowej dla dzieci szkół podstawowych. Stawiamy na kreatywne, dynamiczne i przyjazne podejście do nauki.

Dowiedz się więcej...

Robotyka

Doświadcz naszych ekscytujących zajęć ‘ROBOTYKA dla JUNIORA’ i bardziej zaawansowanego ‘MŁODEGO ROBOTYKA’! Nic tak nie motywuje dzieci jak budowanie modelu i wprawienie go w ruch za pomocą prostego oprogramowania LEGO® WeDo®. Jeżeli chcesz rozwinąć umiejętności dziecka wybierz bardziej zaawansowany poziom i zapisz na zajęcia gdzie budujemy bardziej wymagające modele za pomocą zestawów LEGO® Mindstorms® EV3!

Dowiedz się więcej...

UCZYMY
S.T.E.M

Nasze zajęcia to Nauka, Technologia, Inżyniera i Matematyka

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

BRICKS 4 KIDZ Radom

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy, bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®. Nasze programy dla dzieci oparte są o budowę prostych i zaawansowanych, ale zawsze ekscytujących modeli z klocków stworzonych przez doświadczonych inżynierów i architektów. Nasze specjalne zestawy klocków, przemyślane tematycznie modele kreują nie tylko doskonałą bazę do zabawy, ale stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci.  Jesteśmy przekonani, że dzieci uczą się najefektywniej poprzez aktywności, które angażują ich ciekawość i kreatywność. Staramy się, aby świat programów Bricks 4 Kidz właśnie taki był.

Oferujemy programy dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Nasze programy dostarczają bezpieczną i przyjemną naukę w przyjaznym środowisku. Zawsze mile widziana jest inicjatywa, dajemy możliwość wyrażania siebie.  Budowa modeli generuje szereg zadań do rozwiązania, pomaga dzieciom zrozumieć jak i dlaczego coś działa. A wszystko to w formie zabawy, współpracy, bez konieczności rywalizacji.

NASZE CELE

  • wprowadzenie do zasad inżynierii i architektury
  • odkrywanie matematycznych i naukowych zależności
  • ogólny wzrost wiedzy poprzez dyskusje związane z budową konkretnych modeli
  • rozwój takich zachowań społecznych i emocjonalnych jak: cierpliwość, praca w zespole, wzajemna komunikacja w trakcie realizacji zadań
  • wzmocnienie samooceny poprzez rozwiązywanie problemów i realizację zadań
  • wykorzystywanie wielu sposobów uczenia się wykorzystując zaangażowanie wizualne, kinestetyczne oraz słuchowe
  • nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca zajęć oraz podążaniem za instrukcjami prowadzącego zajęcia
  • pobudzać i wzmacniać ciekawość otaczającego świata

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. POLITYKA PRYWATNOŚCI | BRICKS 4 KIDZ POLSKA

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.