Eventy (b2b)

Czy wiecie, że nasze warsztaty realizujemy również w wersji tzw. eventowej i to zarówno w obiektach / pomieszczeniach zamkniętych jak i w plenerze?

Posiadamy bardzo duże doświadczenie, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez tego typu.

Wszędzie tam gdzie się pojawiamy jesteśmy gwarancją sukcesu frekwencyjnego, jak i zadowolenia dzieci.

Posiadamy swoją własną i sprawdzoną organizację takich przedsięwzięć, mamy doświadczonych, profesjonalnych animatorów, ogromną bazę modeli do budowania na każdą w zasadzie okazję. Na życzenie klienta bierzemy na siebie realizację dodatkowych atrakcji mogących stanowić uatrakcyjnienie i uzupełnienie naszych aktywności.

Naszymi naturalnymi partnerami są galerie handlowe, duże, ale i mniejsze firmy dbające o swoich pracowników i organizujące imprezy / pikniki pracownicze, wyższe uczelnie oraz inne instytucje nauki i kultury, hotele (w miejscowościach wypoczynkowych), ‘domy weselne’, ‘śniadania na trawie’.

Czy mamy jakieś ograniczenia? TAK, potrzebujemy powierzchnię minimum 30m2, nie przyjmujemy zleceń typu ‘im większa rotacja dzieci tym lepiej’ [my wiemy, że dziecko będzie odczuwało satysfakcję z udziału w naszym evencie dopiero wtedy, gdy będzie miało wystarczająco czasu aby zbudować model z klocków].

Jak wygląda nasz event? Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału wideo, który idealnie oddaje istotę naszej aktywności w tym obszarze.

Zapytaj nas o ofertę

13 + 5 =

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

 

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. POLITYKA PRYWATNOŚCI | BRICKS 4 KIDZ POLAND

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.

Bricks 4 Kidz Polska
ul. Drużbickiego 9, 61-693 Poznań, woj. wielkopolskie, telefon: 613 070 444