Półkolonie zimowe i letnie

https://www.bricks4kidz.com.pl/rybnik/wp-content/uploads/sites/27/2022/05/B4K_PÓŁKOLONIE_LATO_2022_OFERTA_ALL.pdfCooperation_2016

Półkolonie Bricks 4 Kidz® stanowią kreatywny i zabawny sposób na spędzenie czasu wolnego od szkoły. Specjalnie opracowane modele LEGO® do konstruowania, prezentacje tematyczne oraz swobodne budowanie klockami to gwarancja fantastycznej zabawy.


Każdy kamp przygotowany jest specjalnie dla konkretnej grupy wiekowej, ma inny motyw przewodni i przebiega według innego scenariusza.
 Proponujemy szeroki wybór interesujących tematów, za każdym razem inny.

Proponowane przez nas zajęcia i aktywności to idealna okazja, aby wprowadzić dzieci w świat kreatywnej nauki i zabawy. Taka forma spędzania czasu zachęca do odkrywania reguł naukowych rządzących otaczającym nas światem, budzi i wzmacnia ciekawość świata i regulujących jego funkcjonowanie praw natury. Dyskusje związane z budową konkretnych modeli, analizowanie ich działania i próby ulepszania prowadzą do ogólnego wzrostu wiedzy i motywują do jej samodzielnego zdobywania. Półkolonie w Bricks 4 Kidz® pomagają zdobywać i rozwijać nowe pasje i zainteresowania.

Półkolonie letnie 2022 już za:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Oferta półkolonii letnich i zapisy poniżej:

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO<sup>®</sup>

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.