Aktualności

Wyjątkowe LEGO® z okazji PIERWSZEGO DNIA WIOSNY i ŚWIĄT WIELKANOCNYCH w formie klasowego, kreatywnego warsztatu [dzieci: przedszkole oraz 0-4 klasa] – tematy edukacyjne + motywy i modele dedykowane dla dziewcząt i chłopców.

Rodzicu/ Nauczycielu / Dyrektorze – rezerwuj termin 

Realizacja warsztatu w temacie uzupełniającym szkolną podstawę programową + motywy i modele dedykowane dla dziewcząt i chłopców to szansa na super wydarzenie w Waszej szkole lub w Centrum Kreatywności B4K przy ul. Axentowicza 9 w Szczecinie. Wybór miejsca należy do Was!

Zainteresowani szczegółową ofertą? 
szczecin@bricks4kidz.com

Czy wiecie, że wychodzimy właśnie z ofertą warsztatów/wycieczek edukacyjnych?  Realizujemy je zarówno w szkołach, jak i w naszym Centrum Kreatywności (ul. Axentowicza 9).

Co to takiego warsztaty/wycieczki edukacyjne i czym różnią się od standardowych zajęć pozalekcyjnych? Różnic jest kilka:

  • mają charakter jednorazowego wydarzenia, a nie cyklicznych zajeć,
  • trwają dłużej – 90 minut,
  • obejmują większą liczbę dzieci – cała klasa, kilka klas lub cała szkoła/przedszkole,
  • realizujemy jeden konkretny cel/temat projektowy, który jest powiązany z podstawą programową.
  • niższy koszt per 1 dziecko – dzięki większej skali uczestnictwa dzieci – od 10 PLN / 1 dziecko (dla warsztatów powyżej 100 dzieci)

Warsztaty edukacyjne to doskonały sposób na zwiększenie zaangażowania dzieci i wzbogacanie ich szkolnej wiedzy dzięki wykorzystaniu uwielbianych przez dzieci z klocków LEGO® i realizacji praktycznych lekcji skorelowanych z międzydyscyplinarnymi celami programowymi. Podejście BRICKS 4 KIDZ® do nauki jest pomysłowe, wielozmysłowe i zabawne, tworząc dynamiczne doświadczenie edukacyjne dla uczniów.

Dysponujemy wieloma projektami tematycznymi – oto kilka z nich: Energia jest wszędzie, Ciekawe wynalazki, W powietrzu, na lądzie i na wodzie, Lunapark, Inżynierskie budowle, Prawa ruchu, Misja kosmos, Środki transportu, Siły natury, Zimowa zabawa, Plac budowy. Mamy ich więcej…

Zapytaj nas o ofertę. Chętnie ją wyślemy 🙂

zapytaj o warsztaty/wycieczkę edukacyjną

2 + 15 =

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO ®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.