Kampy (półkolonie)

 

Cooperation_2016Kampy Bricks 4 Kidz® to to półkolonie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Stanowią one kreatywny, mądry i zabawny sposób na spędzenie czasu wolnego od szkoły, w czasie ferii lub wakacji letnich. Specjalnie opracowane modele LEGO® do konstruowania, prezentacje tematyczne oraz swobodne budowanie klockami to gwarancja fantastycznej zabawy.

Każdy kamp przygotowany jest specjalnie dla konkretnej grupy wiekowej, ma inny motyw przewodni i przebiega według innego scenariusza. Proponujemy szeroki wybór interesujących tematów, (np. Mining & Crafting [świat wzorowany na Minecraft], Angry Birds, Olimpiada, Wyprawa, Zwierzęta świata, Jurassic Land, Galaxy, MinioStwory czy Bat League). Każde półkolonie to również inna struktura, opracowana w oparciu o sprawdzone elementy warsztatów „Buduję i wiem”, „Robotyka dla juniora”, „Młody Robotyk” oraz „Movie Making” (przykład obok).

Proponowane przez nas zajęcia i aktywności to idealna okazja, aby wprowadzić dzieci w świat kreatywnej nauki i zabawy. Taka forma spędzania wolnego czasu zachęca do odkrywania reguł naukowych rządzących otaczającym nas światem, budzi i wzmacnia ciekawość świata i regulujących jego funkcjonowanie praw natury. Dyskusje związane z budową konkretnych modeli, analizowanie ich działania i próby ulepszania prowadzą do ogólnego wzrostu wiedzy i motywują do jej samodzielnego zdobywania. Półkolonie w Bricks 4 Kidz® pomagają zdobywać i rozwijać nowe pasje i zainteresowania.

Gdzie nasze półkolonie? 
Półkolonie organizujemy w naszym Centrum Kreatywności przy ul. Axentowicza 9 w Szczecinie.

Co oferujemy?

  • Opiekę przeszkolonych 2 animatorów w godzinach 8:00 – 17:00
  • Wyżywienie: II śniadanie, obiad, podwieczorek, woda mineralna, soki, słone i słodkie przekąski, owoce
  • Materiały dydaktyczne, sprzęt komputerowy wraz z odpowiednim oprogramowaniem
  • Gry i zabawy [planszowe]
  • Wyjście do kina/ inna atrakcja
  • Pamiątkowy dyplom
  • Upominek B4K
  • Ubezpieczenie NNW

Cena: xxx zł
Przy zapisie dziecka na więcej niż na jeden turnus 10% rabatu!

Przy zapisie rodzeństwa na jeden turnus 10% rabatu.

Honorujemy wszelkie KARTY DUŻEJ RODZINY -10% na 1 dziecko, -20% na 2 dzieci, maksymalnie do -30% na 3 dzieci z tej samej rodziny.

OFERTA NA PÓŁKOLONIE LETNIE DOSTĘPNA BĘDZIE W MAJÓWKĘ.

Rezerwacja miejsca na półkolonie w B4K

13 + 13 =

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO ®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.