Półkolonie LEGO®

Wakacje już się skończyły, ale wspomnienia pozostały. To było istne klockowe szaleństwo! 🤩 Jak co roku wypełniliśmy lato zabawą i klockami LEGO. Każdego dnia czekało na nas mnóstwo atrakcji w ulubionych tematach.

Sprawdź PONIŻEJ ⤵⤵⤵ naszą ofertę w Warszawie i okolicach i wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację! 💥 Nasze półkolonie odbywają się przez całe wakacje i ferie zimowe! 💥

Nie jesteś pewny czy Twojemu dziecko spodobają się zajęcia?
Przeczytaj NA FACEBOOKU (link) opinie naszych Klientów o półkoloniach w tym roku i latach poprzednich!

ZAPISY

W CENIE OTRZYMUJESZ

 • TEMATYCZNĄ ZABAWĘ z klockami LEGO®, w tym zajęcia Robotyka dla Juniora, według autorskich programów i instrukcji ‘Bricks 4 Kidz’ dla dzieci w wieku 5-12 lat
 • OPIEKĘ przeszkolonych i doświadczonych wychowawców przez 9 godzin dziennie
 • DOGODNE LOKALIZACJE – łatwy dojazd i/lub bezproblemowe parkowanie
 • WYŻYWIENIE: II śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje (woda mineralna i soki)
 • CODZIENNE AKTYWNOŚCI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
 • GRY I ZABAWY dla gibkości ciała i umysłu – planszowe, zespołowe, zręcznościowe, krzyżówki i łamigłówki
 • przykładowe DODATKOWE ATRAKCJE:
  + wyjście do kina
  + warsztaty sportowo-taneczne
  + wizyta w Centrum Nauki Kopernik lub Planetarium
  + wizyta w parku trampolin
  + wyjście do sali zabaw
  – proponowane atrakcje różnią się zależnie od lokalizacji półkolonii, na każdym turnusie realizujemy dwie atrakcje
 • UPOMINEK i DYPLOM LEGO® Konstruktora
 • T-SHIRT ‘Bricks 4 Kidz’
 • Ubezpieczenie NNW
 • Nadzór Kuratorium Oświaty

ZNIŻKA -50 PLN

 • Zniżka na kolejny turnus – gdy dziecko zapisuje się na drugi i kolejny turnus
 • Zniżka dla rodzeństwa – zniżka przysługuje dla drugiego i kolejnego zapisanego dziecka
 • Zniżka “zaproś przyjaciela” – zniżka przysługuje dla dziecka, które przyprowadzi przyjaciela
 • Zniżka dla uczestników naszych kursów i półkolonii w przeszłości
    Zniżki nie sumują się.

OPIS TEMATÓW

HARRY POTTER i LEGO TAJEMNICA

Witajcie w Hogwarcie! W trakcie półkolonii przeniesiemy się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Każdy uczestnik zostanie przydzielony do jednego z domów, dostanie nowe imię i codziennie będzie zagłębiać się w tajniki magicznych przedmiotów, eliksirów, wróżbiarstwa oraz zaklęć.

Nie zabraknie ekscytujących misji w Turnieju Trójmagicznym i w rozgrywkach w Quidditchu. Na młodych czarodziejów czekają tajemnicze zagadki, które będą musieli rozwiązać w Zakonie Feniksa. A to wszystko oczywiście połączone z konstruowaniem magicznych modeli z klocków LEGO®. Półkolonie prowadzone przez mistrza magii!

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla każdego miłośnika magii, tajemnic i rozwiązywania zagadek.

ROBLOX I MINECRAFT - KRĘCIMY FILM!

Steve do pracy! Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując własny film! Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego. „Movie Making – Kręcimy Film” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będzie jedna z wybranych gier – ROBLOX lub Minecraft.

Poza nagrywaniem filmu odbędziemy cudowną podróż w świat ROBLOXA i Minecrafta. Wcielimy się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków LEGO® stworzą niesamowitą przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve’a, Skeletona, Endermana, Daba i innych bohaterów tych kultowych już gier edukacyjnych. Każdego dnia dzieci będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy z tych popularnych gier.

Możemy zagwarantować rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem niezliczonej ilości klocków LEGO®. A efektem tygodniowej zabawy będzie pamiątkowy film – animacja poklatkowa w temacie ROBLOX, Minecraft lub dowolnym wybranym przez dziecko.

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla każdego miłośnika ROBLOXA i Minecrafta.

MISJA JURASSIC LAND - KRĘCIMY FILM!

Dinozaury atakują! Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując własny film! Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego. „Movie Making – Kręcimy Film” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będzie JURASSIC LAND, czyli świat dinozaurów.

Poza nagrywaniem filmu odbędziemy wyjątkową podróż do krainy DINOZAURÓW. Każdy dzień przyniesie nowe zagadki dotyczące tych wyjątkowych gadów. Zbudujemy własne dinozaury – nie tylko z klocków LEGO – i stworzymy dla nich odpowiednie warunki życia. Będziemy też tropić ich wielkie ślady.

Możemy zagwarantować rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem niezliczonej ilości klocków LEGO®. A efektem tygodniowej zabawy będzie pamiątkowy film – animacja poklatkowa w temacie DINOZAURY lub dowolnym wybranym przez dziecko.

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla każdego miłośnika dinozaurów i zwierząt.

MINECRAFT - KRĘCIMY FILM!

Steve do pracy! Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując własny film! Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego. „Movie Making – Kręcimy Film” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będzie Minecraft – kultowa gra polegająca na budowaniu świata za pomocą szcześcianów. U nas dzieci nie grają w grę, ale odbywają cudowną podróż w świat Minecrafta. Wcielimy się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków LEGO® stworzą niesamowitą przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve’a, Skeletona, Endermana i innych bohaterów gry. Każdego dnia dzieci będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy z tej popularnej gry.

Możemy zagwarantować rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem niezliczonej ilości klocków LEGO®. A efektem tygodniowej zabawy będzie pamiątkowy film – animacja poklatkowa w temacie Minecraft lub dowolnym wybranym przez dziecko.

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla każdego miłośnika sześcianowego świata Minecrafta.

BRICKS STORY - gdzie jest Buzz i Woody?

BRICKS STORY! Dołącz do filmowej przygody! Mali entuzjaści LEGO® wejdą w świat kultowych bohaterów animacji Toy Story, której IV część zawita do polskich kin już w lipcu. Buzz, Chudy i Jessie oraz ich przyjaciele: świnka, dinozaur czy Państwo Ziemniakowie z pewnością będą głównymi bohaterami budowanych modeli i zabawy. Każdy dzień będzie oferował coś nowego.

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla każdego miłośnika kreskówki TOY STORY.

NAJNOWSZE HITY FILMOWE [Jak wytresować smoka, Młodzi Tytani, Iniemamocni, Toy Story]

JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY FILM? Proponujemy Wam podróż do świata filmu animowanego – hitów ostatnich miesięcy i lat:

  + Jak Wytresować Smoka   + Iniemamocni   + Toy Story   + Młodzi Tytani: Akcja

Każdy dzień to zabawa w oparciu o inny film. Będziemy tworzyć ulubionych bohaterów i dopisywać własne historie ich kolejnych przygód.

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla fanów najnowszych hitów filmowych.

KONSTRUKTORZY POJAZDÓW

Konstruktorzy Pojazdów – to wyjątkowa propozycja dla dzieci, które uwielbiają tworzyć poruszające się maszyny.

Będziemy budować wspaniałe modele zaczynając od łatwiejszych wersji, a dążąc do najtrudniejszych modeli ‘Bricks 4 Kidz’. Na młodych konstruktorów czekają klasyki pojazdów: wyścigowe dragstery, samochody elektryczne, pociągi, pojazdy specjalne (radiowóz, karetka, wóz strażacki), ale także pojazdy bardziej nietypowe: śmieciarki, dyliżanse, buldożery i poduszkowce.

A jakby tego było nam mało, to wzbijemy się w powietrze helikopterem lub samolotem i stworzymy własny pokaz Air Show.

Po tych wszystkich przeprawach nasi mali konstruktorzy będą już potrafili zaprojektować własną maszynę jeżdżącą lub latającą zgodnie z zasadami fizyki i matematyki. Nie możemy się doczekać Waszych projektów!

Jedziemy z tymi klockami! 🙂

KOGO ZAPRASZAMY: Idealne półkolonie dla wszystkich, którzy lubią konstruować pojazdy i chcą zaprojektować własny pojazd.

MINECRAFT

Steve do pracy! Minecraft to kultowa gra polegająca na budowaniu świata za pomocą szcześcianów. U nas dzieci nie grają w grę, ale odbywają cudowną podróż w świat Minecrafta. Wcielimy się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków LEGO® stworzą niesamowitą przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve’a, Skeletona, Endermana i innych bohaterów gry. Każdego dnia dzieci będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy z tej popularnej gry.

Możemy zagwarantować rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem niezliczonej ilości klocków LEGO®.

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla każdego miłośnika sześcianowego świata Minecrafta.

PRZYGODA Z LEGO®

LEGO PRZYGODA! Dołącz do bohaterów filmów LEGO® PRZYGODA Emmeta, Lucy, Witruwiusza i Unicorna, aby wspólnie z nimi wyzwolić krainę klocków spod władzy okrutnego Lorda Businessa.

Dzieciaki będą wykorzystywać swoje umiejętności budując modele ruchome, modele figurek 3D i kolorowe mozaiki. Pokochają te niesamowite modele oparte o kultową animację LEGO®. Bez względu na to, czy pojedziesz na wyprawę statkiem Metal Beard, czy dwupiętrową kanapą Emmeta, koniecznie przejdź do nas, gdzie budowanie zawsze jest niesamowite!

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla dzieciaków, które są fanami filmów ‘LEGO PRZYGODA’ i ‘LEGO PRZYGODA 2’.

MIEJSCY INŻYNIEROWIE LEGO CITY®

Lubicie klocki LEGO® CITY? To zapraszamy na wspólne budowanie MEGA–MIASTA!

A w tym mieście będzie szpital, posterunek policji, szkoła, plac zabaw, boisko, lotnisko i wiele innych obiektów, które tylko zechcesz stworzyć. Nie zabraknie też mieszkańców i służb ratowniczych – policji, straży pożarnej, ambulansów, oczyszczania miasta.

Będziemy szlifować umiejętności inżynierskie i architektoniczne, a klocki LEGO® tylko nam w tym pomogą! A czy jest możliwe zbudowanie wieżowca wyższego niż nasze dzieciaki? Sprawdzimy to wspólnie! 🙂

KOGO ZAPRASZAMY: Idealne półkolonie dla wszystkich, którzy są kreatywni, lubią tworzyć nowe budynki i miejsca oraz zmieniać świat wokół siebie.

STAR WARS

Niech Moc będzie z Wami! Bądźcie gotowi, aby bronić honoru i walczyć z ciemną stroną mocy! Obudzimy w dzieciakach ducha Rycerzy Jedi, przy okazji wykorzystując ich umiejętności i odwagę do sprostania rebelianckim misjom. Dołącz do Rady młodych rycerzy Jedi i wspomóż ich budując specjalne obiekty, pojazdy i urządzenia z klocków LEGO®. Tylko u nas stworzysz bitwę w kosmosie pomiędzy Gwiazdą Śmierci a Sokołem Millennium. Wykorzystuj wszystkie możliwe materiały od zwykłych klocków, po mechanizmy z zębatkami i silniczki. Wyobraźnia i kreatywność będą z Wami i pozwolą zatopić się w wyjątkowym świecie bohaterów tego kultowego filmu, gdzie jasna strona zawsze ostatecznie zwycięża.

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla każdego miłośnika kosmosu i Gwiezdnych Wojen.

STAR WARS - KRĘCIMY FILM!

Niech moc będzie z Wami! Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując własny film! Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego. „Movie Making – Kręcimy Film” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będzie Star Wars – kultowa saga filmowa. Bądźcie gotowi, aby bronić honoru i walczyć z ciemną stroną mocy! Obudzimy w dzieciakach ducha Rycerzy Jedi, przy okazji wykorzystując ich umiejętności i odwagę do sprostania rebelianckim misjom. Dołącz do Rady młodych rycerzy Jedi i wspomóż ich budując specjalne obiekty, pojazdy i urządzenia z klocków LEGO®. Tylko u nas stworzysz bitwę w kosmosie pomiędzy Gwiazdą Śmierci a Sokołem Millennium. Wykorzystuj wszystkie możliwe materiały od zwykłych klocków, po mechanizmy z zębatkami i silniczki. Wyobraźnia i kreatywność będą z Wami i pozwolą zatopić się w wyjątkowym świecie bohaterów tego kultowego filmu, gdzie jasna strona zawsze ostatecznie zwycięża.

Możemy zagwarantować rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem niezliczonej ilości klocków LEGO®. A efektem tygodniowej zabawy będzie pamiątkowy film – animacja poklatkowa w temacie Star Wars lub dowolnym wybranym przez dziecko.

KOGO ZAPRASZAMY: Idealny kamp dla każdego miłośnika Gwiezdnych Wojen, kosmosu i kręcenia fantastycznych animacji poklatkowych.

MOVIE MAKING

MOVIE MAKING to nasz obowiązkowy punkt w programie półkolonii każdego roku.
Poniżej przykład animacji poklatkowej, które dzieci realizują na naszym kampie.

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®