Zajęcia pozalekcyjne z LEGO®

🔥 Rok szkolny 2021/22 🔥

ZGŁOŚ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Wybierz lokalizację i zostaw nam kontakt do siebie, a my szybciutko poinformujemy Cię
o naszych zajęciach w szkole / przedszkolu Twojego dziecka.
UWAGA! Wypełnienie formularza nie stanowi jeszcze zapisu na zajęcia!

COVID-19

POLITYKA SANITARNA BRICKS 4 KIDZ

Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest zawsze najwyższym priorytetem! W związku z tym przygotowaliśmy specjalne zasady na ten rok szkolny – na przykład: nasi instruktorzy przez cały czas zajęć będą nosić maseczkę lub przyłbicę; nasze klocki, pudełka, silniki, podkładki i inne elementy, z którymi dzieci mają kontakt będą dezynfekowane po każdych zajęciach, a dzięki małym grupom dzieci będą pracować w większej odległości od siebie.

Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą polityką sanitarną, zapraszamy: POLITYKA SANITARNA BRICKS4KIDZ

Nasza propozycja to zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne, które w praktyczny sposób uzupełnią wiedzę przekazywaną podczas zajęć szkolnych. Przede wszystkim jednak proponowane przez nas warsztaty rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Zachęcają do samodzielnego zdobywania wiedzy, a ponieważ nauka staje się zabawą, jest przez to znacznie bardziej skuteczna.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, oparte o specjalne projekty tematyczne przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej. Także zestawy klocków są dopasowane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca pracy. A konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

NASZE ZAJĘCIA TO:

  • TEMATYCZNA ZABAWA z klockami LEGO® (autorskie zajęcia “Robotyka dla Juniora”, “Buduję i Wiem” “Przedszkolaki Legolaki” według specjalnych programów i instrukcji ‘Bricks 4 Kidz’ dla dzieci w wieku 5-12 lat
  • WYJĄTKOWI NAUCZYCIELE – przeszkoleni i doświadczeni instruktorzy z zamiłowaniem do pracy z dziećmi
  • DOGODNE LOKALIZACJE – w Waszej SZKOLE LUB PRZEDSZKOLU! – już bliżej być nie może 😆
  • UPOMINKI w trakcie semestru – aby każdy wysiłek dzieci został doceniony
  • Na koniec roku DYPLOM LEGO® Konstruktora

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®