Wycieczki edukacyjne

Czy wiecie, że nasze warsztaty realizujemy również w formie WYCIECZEK edukacyjnych. Realizujemy je zarówno w szkołach, jak i zapraszamy grupy dzieci do jednego z dwóch naszych Centrów Kreatywności B4K (ul. Drużbickiego 9 & ul. Starołęcka 149).

Co to takiego wycieczki edukacyjne i czym różnią się od standardowych zajęć pozalekcyjnych, które prowadzimy już w szkołach i naszych Centrach? Różnic jest kilka:

  • mają charakter jednorazowego wydarzenia, a nie cyklicznych zajeć,
  • trwają dłużej – 90 minut,
  • obejmują większą liczbę dzieci – cała klasa, kilka klas lub cała szkoła/przedszkole,
  • realizujemy jeden konkretny cel/temat projektowy, który jest powiązany z podstawą programową.
  • niższy koszt per 1 dziecko – dzięki większej skali uczestnictwa dzieci – od 10 PLN / 1 dziecko (dla wycieczki powyżej 100 dzieci)

Wycieczki edukacyjne to doskonały sposób na zwiększenie zaangażowania dzieci i wzbogacanie ich szkolnej wiedzy dzięki wykorzystaniu uwielbianych przez dzieci z klocków LEGO® i realizacji praktycznych lekcji skorelowanych z międzydyscyplinarnymi celami programowymi. Podejście BRICKS 4 KIDZ® do nauki jest pomysłowe, wielozmysłowe i zabawne, tworząc dynamiczne doświadczenie edukacyjne dla uczniów.

Dysponujemy wieloma projektami tematycznymi – oto kilka z nich: Energia jest wszędzie, Ciekawe wynalazki, W powietrzu, na lądzie i na wodzie, Lunapark, Inżynierskie budowle, Prawa ruchu, Misja kosmos, Środki transportu, Siły natury, Zimowa zabawa, Plac budowy. Mamy ich więcej…

Zapytaj nas o ofertę. Chętnie ją wyślemy 🙂

Zapytaj nas o ofertę na wycieczkę edukacyjną

12 + 1 =

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. POLITYKA PRYWATNOŚCI | BRICKS 4 KIDZ POLAND

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.

Bricks 4 Kidz Polska
ul. Drużbickiego 9, 61-693 Poznań, woj. wielkopolskie, telefon: 613 070 444
ul. Stryjeńskich 19, 02-791 Warszawa, woj. mazowieckie, telefon: 516 162 719
Pozostałe