Półkolonie zimowe i letnie

 

Cooperation_2016Półkolonie Bricks 4 Kidz® stanowią kreatywny i zabawny sposób na spędzenie czasu wolnego od szkoły. Specjalnie opracowane tematy przewodnie, związane z nimi modele LEGO® do konstruowania, prezentacje tematyczne oraz swobodne budowanie klockami to gwarancja fantastycznej zabawy.

Nasze półkolonie to idealna forma spędzania czasu, która zachęca do odkrywania reguł naukowych rządzących otaczającym nas światem, budzi i wzmacnia ciekawość świata i regulujących jego funkcjonowanie praw natury. Dyskusje związane z budową konkretnych modeli, analizowanie ich działania i próby ulepszania prowadzą do ogólnego wzrostu wiedzy, motywują do zdobywania i rozwijania nowych pasji i zainteresowań.

Nasze półkolonie są tak samo ekscytujące jak zwykle, ale trochę inne ze względu na wyjątkowy reżim sanitarny. My opracowaliśmy własną politykę sanitarną B4K (COVID) opartą o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i skutecznie ją wdrożyliśmy w trakcie  dotychczasowych półkolonii.

Półkolonie zimowe już za:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Oferta półkolonii zimowych pojawi się do 10 grudnia 2021 r.

Movie Making to hit naszych półkolonii. Zobacz przykład animacji poklatkowej.

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO<sup>®</sup>

 

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.