Półkolonie zimowe i letnie

 

Cooperation_2016Półkolonie Bricks 4 Kidz® stanowią kreatywny i zabawny sposób na spędzenie czasu wolnego od szkoły. Specjalnie opracowane tematy, związane z nimi modele z klocków LEGO® do konstruowania, prezentacje to gwarancja fantastycznej zabawy i zachęta do odkrywania praw rządzących otaczającym nas światem oraz wzmacniania ciekawości świata. 

Zapraszamy na półkolonie do dwóch naszych Centrów Kreatywności B4K – ul. Sienkiewicza 8/1 [Jeżyce] oraz os. Powstańców Warszawy 1b [Winiary].

W trakcie ferii zimowych będziemy realizować po dwa atrakcyjne tematy dla różnych grup wiekowych. Grupa młodsza (5-8 lat): Mining & Crafting, czy świat gry Minecraftdzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków LEGO® stworzą niesamowitą przestrzeń i wypełnią ją postaciami z tej kultowej gry. Galaxy-StarWars, czyli postaramy się obudzić w dzieciakach ‘umiejętności i odwagę’ rycerzy Jedi. Będą one miały ważną misję do odegrania. Grupa średnia (7-10 lat) – Zaprogramuj Dash’a® – stworzyliśmy unikalne półkolonie, w trakcie, których dzieciaki będą w formie kreatywnej zabawy poznawać jednej z kluczowych umiejętności przyszłości, czyli programować dwa prześmieszne, innowacyjne roboty DASH® & Dot ®. Grupa starsza (9-12 lat): Movie Making, czyli dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych w świecie Minecraft’a

W trakcie każdego 5 dniowego turnusu zapewniamy: opiekę w godz. 8:00-17:00, wyżywienie, dodatkowe atrakcje, prezenty i drobne upominki dla każdego uczestnika.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA i FORMULARZ ZAPISÓW – ZIMA 2024 (poniżej)

Półkolonie zimowe 2024 już za:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO.

LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

 

 

Copyright © 2024 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT