Wycieczki edukacyjne

Czy wiecie, że nasze warsztaty realizujemy również w formie WYCIECZEK edukacyjnych. Realizujemy je zarówno w szkołach, jak i zapraszamy grupy dzieci do naszego Centrum Kreatywności B4K.

Co to takiego wycieczki edukacyjne i czym różnią się od standardowych zajęć pozalekcyjnych, które prowadzimy już w szkołach i naszym Centrum? Różnic jest kilka:

  • mają charakter jednorazowego wydarzenia, a nie cyklicznych zajeć,
  • trwają dłużej – 90 minut,
  • obejmują większą liczbę dzieci – cała klasa, kilka klas lub cała szkoła/przedszkole,
  • realizujemy jeden konkretny cel/temat projektowy, który jest powiązany z podstawą programową.
  • niższy koszt per 1 dziecko – dzięki większej skali uczestnictwa dzieci – od 10 PLN / 1 dziecko (dla wycieczki powyżej 100 dzieci)

Wycieczki edukacyjne to doskonały sposób na zwiększenie zaangażowania dzieci i wzbogacanie ich szkolnej wiedzy dzięki wykorzystaniu uwielbianych przez dzieci z klocków LEGO® i realizacji praktycznych lekcji skorelowanych z międzydyscyplinarnymi celami programowymi. Podejście BRICKS 4 KIDZ® do nauki jest pomysłowe, wielozmysłowe i zabawne, tworząc dynamiczne doświadczenie edukacyjne dla uczniów.

Dysponujemy wieloma projektami tematycznymi – oto kilka z nich: Energia jest wszędzie, Ciekawe wynalazki, W powietrzu, na lądzie i na wodzie, Lunapark, Inżynierskie budowle, Prawa ruchu, Misja kosmos, Środki transportu, Siły natury, Zimowa zabawa, Plac budowy. Mamy ich więcej…

Zapytaj nas o ofertę. Chętnie ją wyślemy 🙂

Zapytaj nas o ofertę

5 + 1 =

LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO.

LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®

Copyright © 2024 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. POLITYKA PRYWATNOŚCI | BRICKS 4 KIDZ POLAND