Tradycyjnie przygotowakampy 1-dniowe_zima_15_02liśmy bardzo atrakcyjną ofertę KAMPÓW (półkolonii) ZIMOWYCH dla dzieci z Poznania i okolic.

Staramy się przygotowywać tematy zgodne z trendami na rynku, a nawet je wyprzedzać.

I tak będzie w tym razem. Nasza oferta obejmuje tematy dedykowane dla różnych grup wiekowych w przedziale od 5 do 12 lat.

Dla młodszych dzieci (5-7 lat) mam dwa tematy:

ANGRY BIRDS / 18-22 stycznia 2016

Dzieci dzień po dniu będą zapoznawać się z  tematyką związaną z poszczególnymi seriami Angry Birds. W planie Angry Birds Rio, Angry Birds Star Wars, Angry Birds Space oraz Angry Birds Seasons. Każdy sezon wiąże się z wykonaniem zadań na punkty. Dzieci tworzą swoje plansze do gry, mozaiki ulubionych postaci, wycinanki wściekłych ptaków i wiele innych.

 

JURASSIC LAND (NOWOŚĆ!) / 25-29 stycznia 2016

Zabierzemy dzieci w podróż do odległych czasów, kiedy to na ziemi żyły dinozaury. Pokażemy dzieciom świat, którego nie znają: dziką  przyrodę oraz niebezpieczne zwierzęta które wówczas panowały na ziemi. Odwzorujemy  Jurajski  Świat przy użyciu klocków Lego. Poznamy najpopularniejsze gatunki  dinozaurów: plezjozaur, apatozaur, pteranodon. Jak myślicie czy z jakimś gatunkiem udałoby nam się zaprzyjaźnić?

 

Dla starszych dzieci (8-12 lat) mam również dwa tematy:

MŁODY ROBOTYK – LEGO MINDSTORMS / 18-22 stycznia 2016

Wszystkim młodym pasjonatom Robotyki oferujemy półkolonię Lego® MINDSTORMS podczas której dzieci będą mogły wcielić się w rolę saperów rozbrajających bomby, twórców gier zręcznościowych jak również rajdowców formuły jeden. Wszystko w oparciu o zestawy EV3 Lego Mindstorms i oprogramownie Lego Education. Każdego dnia uczestników czekają nowe misje i wyzwania.

MOVIE MAKING – STAR WARS / 25-29 stycznia 2016 [WSZYSTKIE MIEJSCA WYPRZEDANE]

Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych. Budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując swój własny film. Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego. „Movie making” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będzie nieśmiertelny, powracający właśnie do kin: Star Wars.

————————————————————

Cena555 PLN (do 31 grudnia 2015 r.), 595 PLN (po 1 stycznia 2016 r.)

W cenie oprócz zajęć merytorycznych oferujemy m.in.: (1) opiekę w godzinach 8:00 – 17:00, (2) wyżywienie: II śniadanie, obiad, podwieczorek, (3) wyjście do kina / na bowling (w zależności od grupy), (4) okolicznościowy t-shirt, dyplom oraz upominek B4K, a także (5) ubezpieczenie NNW.

 

Nie zwlekaj już dzisiaj zapisz swoje dziecko!

Kontakt: tel. 61 30 70 444, e-mail: biuro@bricks4kidz.com

————————————————————-