Nasze zajęcia

 

Bricks 4 Kidz oferuje zajęcia podczas których dzieci w wieku 3-12 lat uczą się, budują oraz bawią za pomocą klocków LEGO®. Nasze specjalne zestawy klocków, przemyślane tematycznie modele kreują nie tylko doskonałą bazę do zabawy, ale stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci. Bricks 4 Kidz kreuje wyjątkową atmosferę, która pozwala w łatwiejszy sposób rozwinąć dziecięcą ciekawość i pomysłowość. A wszystko to w formie zabawy, współpracy, bez konieczności rywalizacji. Nie ważne czy Twoje dzieci są w wieku przedszkolnym czy też szkolnym, jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas program, które one pokochają!

Nasze podstawowe kategorie zajęć:

Zajęcia dla dzieci przedszkolnych (3-5 lat)

Jeżeli chcesz zobaczyć jak Twojemu przedszkolakowi ‚świecą się oczy’ na myśl o możliwości ‚zanurkowania’ w świat kolorowych klocków Lego DUPLO®, koniecznie musisz pomyśleć o zajęciach w Bricks 4 Kidz. Stworzyliśmy specjalne modele do zbudowania, które przy okazji pozwalają na poznanie kolejnych literek alfabetu. Dowiedz się więcej.

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci (5-12 lat)

Zbudowaliśmy programy zajęć pozalekcyjnych opierając się na uniwersalności i powszechnej znajomości klocków LEGO®. Pozwala nam to dostarczyć dzieciakom wyjątkowo wysokiej jakości edukacyjną przygodę. Każda godzina zajęć to zabawa wzbogacająca doświadczenia Twojego dziecka. Każde zajęcia to nowy, ekscytujący model do zbudowania oraz nowa wiedza do zdobycia o tworzonym projekcie. A wszystko to za pomocą klocków uwielbianych już przez kilka generacji dzieci na całym świecie. Dowiedz się więcej.

Przyjęcia urodzinowe

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka w Bricks 4 Kidz i doświadcz czegoś innego niż do tej pory. Niekończąca się zabawa z klockami LEGO® daje gwarancje udanej imprezy. Podczas urodzin oferujemy m.in. kreatywne gry i zabawy, aktywności prowadzone przez lubiących dzieci pracowników Bricks 4 Kidz, a do tego mnóstwo klocków LEGO®, które nie pozwolą na nudę uczestników. Oferujemy również wyjątkowy pakiet opcji dodatkowych wszystko po to, aby uczynić to przyjęcie jak najmniej absorbującym czasowo i organizacyjnie dla rodziców. Dowiedz się więcej.

Rodzice mają wychodne

Macie ochotę spędzić piątek lub sobotę wieczorem w kinie lub restauracji, ale musicie zapewnić swojemu dziecku opiekę na określony czas? Nic prostszego, zapraszamy do naszego Centrum Kreatywności, gdzie możesz na określony czas powierzyć nam swoje dziecko pod opiekę. Nasi pracownicy zapewnią odpowiednią animację, tak aby mogło ono interesująco, kreatywnie i bezpiecznie spędzić czas. Dowiedz się więcej.

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO ®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.